KONST / Litografier / Färglitografi 12691197

nr 1269 1197

Johan Petterson

(f. 1957), Sverige

Färglitografi, Gris. Signerad, numrerad 93/360. Motivet: 34x46 cm

Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.

måndag 19 augusti 2019
kl 18:35:06

Johan Petterson

Läs mer om Johan Petterson